تمامی مطالب دسته اخبار و اطلاعیه ها
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۰۹:۰۸:۱۶
Mohammadreza Ghafari

 

محمدرضا غفاری حکم انتصاب خود را به سمت سرپرست هیات جودو استان کرمان را در تاریخ ۲۹ دیماه ۱۳۹۸ از دست آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو ایران دریافت کرد.

جناب آقای محمدرضا غفاری سرپرست محترم هیات جودو استان کرمان

در سایه الطاف خداوند متعال و اهتمام دلیر مردان عرصه ورزش، خوانی از مهر به فرزندان این مرز و بوم گسترانیدید و دست در دست همکاران خویش، سرایی از آموزش و پژوهش را در دیار کریمان برافراشتید.

امید است با توکل به پروردگار همواره در راه اعتلای ورزش جودو استان، با همدلی و همزبانی، پیروز و سربلند باشید.

با تقدیم احترام

اعضا و مدیریت سایت جودو وازا

یکشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۲:۲۳:۵۹

پیرو لغو قرارداد فدراسیون جودو با شرکت فناوران امین سپهر اطلاعات (کارت هوشمند) فدراسیون جودو ابلاغیه ای بدین شرح به تمامی هیات های استان ارسال نموده است که در نتیجه آن جودوکاران ازین پس برای ثبت نام مسابقات و آزمونها و … نیازی به کارت هوشمند نخواهند داشت و عملا کارت هوشمند حذف گردید و وجاهت قانونی ندارد و تنها فقط بعنوان بک کارت بانکی اعتبار خواهد داشت.

متن ابلاغیه:

(بیشتر…)

پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ ۱۹:۴۳:۲۶
مجمع سالانه هیئت جودوی استان کرمان

 

مجمع سالانه هیئت جودوی استان کرمان در روز یکشنبه مورخه ۱۲ خردادماه ۱۳۹۸ با حضور جمعی از مربیان، داوران و اعضای هئیت جودوی استان کرمان در محل سازمان ورزش و جوانان استان کرمان برگزار گردید. این نشست سالانه، امسال با حضور ویژه ریاست محترم فدراسیون جودوی ایران (استاد آرش میراسماعیلی) مزین گردید. در این اجلاس مربیان، داوران و دست اندرکاران جودوی استان از مشکلات خود گفتند و ریاست فدراسیون نیز قول مساعدت و همکاری به آنها داد.

همچنین استاد آرش میراسماعیلی از عقد تفاهم نامه هایی با ارگانها و سازمانهای مختلف در زمینه ترویج ورزش جودو در کشور خبر داند.

مجمع سالانه هیئت جودوی استان کرمان
پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ ۱۰:۲۴:۱۴

احتراما با عنایت به اعلام قبلی خواهشمند است به افراد مشروحه ذیل جهت شرکت در اردوی تیم نونهالان استان ابلاغ گردد راس ساعت ۱۷:۰۰ مورخه ۹۷/۰۸/۰۹ لغایت ۹۷/۰۸/۱۱ در محل سالن شهید مغفوری خانه جودو با همراه داشتن لوازم (لباس جودو، گرمگن) و مدارک حضور بهم رسانند.

مدارک:

  1. کارت بیمه ورزشی
  2. کارت ملی / شناسنامه
  3. رضایتنامه ولی ورزشکار
  4. معرفی نامه از هیات شهرستان مربوطه

(بیشتر…)

یکشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۹:۳۸:۳۸

 

کلیه جودوکاران میتوانند ازین پس با نصب ربات تلگرام جودو وازا در هر زمان و مکانی از کلیه اخبار و اطلاعیه های مهم فدراسیون و باشگاه و همچنین برنامه زمانبندی آزمونهای ارتقاء کمربند و وضعیت و نتایج آزمون های ارتقاء‌کمربند و دیگر امکانات بهره مند شوند.

جمعه ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۱۳:۰۸:۰۱

سامانه عضویت فدراسیون جودو و کوراش جهت ارایه خدمات هوشمند به جامعه جودو در تاریخ ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۶ رسما افتتاح گردید. کلیه دست اندرکاران فدراسیون جودو از قبیل ورزشکاران، مربیان، داوران، هیئت های استانی و اعضای فدراسیون میتوانند متناسب با سمت خود در سامانه ثبت نام کرده و از خدمات آن بهره مند شوند.

(بیشتر…)