تمامی مطالب دسته اخبار و اطلاعیه ها
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ ۱۹:۴۳:۲۶
مجمع سالانه هیئت جودوی استان کرمان

 

مجمع سالانه هیئت جودوی استان کرمان در روز یکشنبه مورخه ۱۲ خردادماه ۱۳۹۸ با حضور جمعی از مربیان، داوران و اعضای هئیت جودوی استان کرمان در محل سازمان ورزش و جوانان استان کرمان برگزار گردید. این نشست سالانه، امسال با حضور ویژه ریاست محترم فدراسیون جودوی ایران (استاد آرش میراسماعیلی) مزین گردید. در این اجلاس مربیان، داوران و دست اندرکاران جودوی استان از مشکلات خود گفتند و ریاست فدراسیون نیز قول مساعدت و همکاری به آنها داد.

همچنین استاد آرش میراسماعیلی از عقد تفاهم نامه هایی با ارگانها و سازمانهای مختلف در زمینه ترویج ورزش جودو در کشور خبر داند.

مجمع سالانه هیئت جودوی استان کرمان
پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ ۱۰:۲۴:۱۴

احتراما با عنایت به اعلام قبلی خواهشمند است به افراد مشروحه ذیل جهت شرکت در اردوی تیم نونهالان استان ابلاغ گردد راس ساعت ۱۷:۰۰ مورخه ۹۷/۰۸/۰۹ لغایت ۹۷/۰۸/۱۱ در محل سالن شهید مغفوری خانه جودو با همراه داشتن لوازم (لباس جودو، گرمگن) و مدارک حضور بهم رسانند.

مدارک:

  1. کارت بیمه ورزشی
  2. کارت ملی / شناسنامه
  3. رضایتنامه ولی ورزشکار
  4. معرفی نامه از هیات شهرستان مربوطه

(بیشتر…)

جمعه ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ ۱۱:۴۹:۲۳
Judo-Card

 

به نقل از وب سایت رسمی سامانه عضویت و صدور کارت هوشمند :

پیرو مشکلات به وجود آمده برای اعضا جهت فعال نمودن کارتهای عضویت فدراسیون، بانک شهر ابلاغیه ذیل را صادر نمود. در صورتی که در بانک جهت فعال سازی با مشکل مواجه شدید می توانید این ابلاغیه را ارایه نمایید.

(بیشتر…)

۱۱:۴۳:۱۱
Judo-Card

 

به نقل از وب سایت رسمی سامانه عضویت و صدور کارت هوشمند :

در ابتدای اسفند ماه سال جاری (سال ۱۳۹۶) اولین سری از کارتهای عضویت فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش صادر و تحویل هیات استان مربوطه گردید.

(بیشتر…)

۱۱:۳۶:۵۱
Judo-Card

 

به نقل از وب سایت رسمی سامانه عضویت و صدور کارت هوشمند :

به اطلاع جامعه جودو می رساند با بخشنامه فدراسیون، مزایا و امکانات جدید ذیل به اعضای محترم سامانه عضویت فدراسیون جودو اعطا می گردد:

(بیشتر…)

یکشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۹:۳۸:۳۸

 

کلیه جودوکاران میتوانند ازین پس با نصب ربات تلگرام جودو وازا در هر زمان و مکانی از کلیه اخبار و اطلاعیه های مهم فدراسیون و باشگاه و همچنین برنامه زمانبندی آزمونهای ارتقاء کمربند و وضعیت و نتایج آزمون های ارتقاء‌کمربند و دیگر امکانات بهره مند شوند.

جمعه ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۱۳:۰۸:۰۱

سامانه عضویت فدراسیون جودو و کوراش جهت ارایه خدمات هوشمند به جامعه جودو در تاریخ ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۶ رسما افتتاح گردید. کلیه دست اندرکاران فدراسیون جودو از قبیل ورزشکاران، مربیان، داوران، هیئت های استانی و اعضای فدراسیون میتوانند متناسب با سمت خود در سامانه ثبت نام کرده و از خدمات آن بهره مند شوند.

(بیشتر…)